Ce site Web utilise des cookies pour améliorer l'expérience utilisateur. En utilisant notre site Web, vous consentez à tous les cookies conformément à notre politique en matière de cookies.
Nous utilisons également des cookies pour collecter des données dans le but de personnaliser et de mesurer l'efficacité de notre publicité. Pour plus de détails, consultez la Politique de confidentialité de Google.
|
Elke vrijdag om 18:00 90% RAH-kweek |
|
|
|
|
Geef je rifaquarium een natuurlijke schoonmaakservice dankzij onze kant-en-klare set – zonder heremietkreeften of zee-egels, behalve op aanvraag. |
|
|
Een duurzame, reeds gekoloniseerde oplossing – perfect voor een rif zonder impact op de natuur. Exclusief bij RecifAtHome |
|
Gratis verzending op materiaal vanaf €69*
Gratis verzending op materiaal vanaf €69* Koralen- en vissenupdate elke vrijdag om 18u
De Mini Bubble King 160 RDX van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeeaquaria van 200 tot 500 liter. Uitgerust met een regelbare Red Dragon X 3000 DC 12V pomp, zorgt het voor een efficiënte eiwitafschuiming terwijl het een stille werking en gecontroleerd energieverbruik garandeert.
| Bekijk alle verzendkosten | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|
| DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € |
| Land | Vervoerder | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|---|
| ZONE EUROPE1 200 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | Offert | |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 59,89 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 259 € | |
| EUROPE la France | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € | |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € | |
| ZONE EUROPE2 210 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 12,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 69,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 359 € | |
| ZONE 300 SUISSE | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 26,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 389 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 74,90 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo – Levend | 0 à 100 000 € | 44,90 € |
De Mini Bubble King 160 RDX is een interne eiwitafschuimer ontwikkeld door Royal Exclusiv voor kleine tot middelgrote rifaquaria. De Red Dragon X 3000 DC-pomp zorgt voor een efficiënte lucht-watermix om de verwijdering van opgeloste organische stoffen in het water te optimaliseren.
Aanbevolen aquarium: 200 L tot 500 L
Maximale luchtinlaat: 750 L/u
Maximale waterstroom: 3500 L/u
Pomp: Red Dragon X 3000 DC 12V
Maximaal vermogen: 30 W
Basis van de eiwitafschuimer: 18 cm x 18 cm
Totale hoogte: ongeveer 56 cm
Gewicht: 6 kg inclusief pomp
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Model | Mini Bubble King 160 RDX |
| Type eiwitafschuimer | Intern |
| Pomp | Red Dragon X 3000 DC |
| Luchtinlaat | 200 tot 750 L/u |
| Waterstroom | 300 tot 3500 L/u |
| Maximaal vermogen | 30 W |
| Vermogensregeling | 8 niveaus (ongeveer 7 W tot 30 W) |
| Voedingsspanning | 100–240 V |
| Frequentie | 50–60 Hz |
| Technologie | 12 V DC |
| Pomp beschermingsgraad | IP68 |
| Controller beschermingsgraad | IP66 |
| Gewicht pomp zonder controller | 0,6 kg |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Minimaal niveau | 130 mm |
| Maximaal niveau | 300 mm |
| Element | Afmetingen |
|---|---|
| Pomp | 80 mm breedte / 130 mm lengte / 110 mm hoogte |
| Controller | 20 mm breedte / 90 mm lengte / 170 mm hoogte |
| Hoogte aanzuigzijde | 60 mm (centrum) |
De Red Dragon X 3000 DC-pomp maakt gebruik van een borstelloze motor voor een stille en stabiele werking. De meervoudige niveauregeling maakt het mogelijk de lucht- en waterstroom aan te passen aan de specifieke behoeften van het rifaquarium.
De Mini Bubble King 160 RDX is ontworpen om in de decanteerbak te worden geïnstalleerd. Een waterniveau tussen 130 mm en 300 mm wordt aanbevolen om een stabiele schuimproductie te garanderen.
Mini Bubble King 160 RDX eiwitafschuimer
Red Dragon X 3000 DC-pomp
Elektronische controller
Voedingsblok
Aansluitkabels
Gebruiksaanwijzing
Regelmatige reiniging van de pomp, naaldwiel en luchtinlaat helpt de prestaties van de eiwitafschuimer te behouden en kalkafzetting te voorkomen.
De Mini Bubble King 160 RDX van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeeaquaria van 200 tot 500 liter. Uitgerust met een regelbare Red Dragon X 3000 DC 12V pomp, zorgt het voor een efficiënte eiwitafschuiming terwijl het een stille werking en gecontroleerd energieverbruik garandeert.
check_circle
check_circle