Ce site Web utilise des cookies pour améliorer l'expérience utilisateur. En utilisant notre site Web, vous consentez à tous les cookies conformément à notre politique en matière de cookies.
Nous utilisons également des cookies pour collecter des données dans le but de personnaliser et de mesurer l'efficacité de notre publicité. Pour plus de détails, consultez la Politique de confidentialité de Google.
|
Elke vrijdag om 18:00 90% RAH-kweek |
|
|
|
|
Geef je rifaquarium een natuurlijke schoonmaakservice dankzij onze kant-en-klare set – zonder heremietkreeften of zee-egels, behalve op aanvraag. |
|
|
Een duurzame, reeds gekoloniseerde oplossing – perfect voor een rif zonder impact op de natuur. Exclusief bij RecifAtHome |
|
Gratis verzending op materiaal vanaf €69*
Gratis verzending op materiaal vanaf €69* Koralen- en vissenupdate elke vrijdag om 18u
De Bubble King Double Cone 130 van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeeaquaria van 150 tot 300 liter. Uitgerust met een instelbare Red Dragon X 3000 DC 12V pomp, zorgt hij voor een efficiënte eiwitverwijdering terwijl hij een stille werking en een beheerst energieverbruik garandeert.
| Bekijk alle verzendkosten | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|
| DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € |
| Land | Vervoerder | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|---|
| ZONE EUROPE1 200 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | Offert | |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 59,89 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 259 € | |
| EUROPE la France | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € | |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € | |
| ZONE EUROPE2 210 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 12,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 69,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 359 € | |
| ZONE 300 SUISSE | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 26,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 389 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 74,90 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo – Levend | 0 à 100 000 € | 44,90 € |
De Bubble King Double Cone 130 is een interne eiwitafschuimer ontwikkeld door Royal Exclusiv voor kleine tot middelgrote reef aquaria. Het Double Cone-ontwerp verbetert de stabiliteit van het schuim en optimaliseert de verwijdering van opgeloste organische stoffen in het water.
Aanbevolen aquarium: 150 L tot 300 L
Maximale luchtinlaat: 750 L/h
Maximale waterdoorstroming: 3500 L/h
Pomp: Red Dragon X 3000 DC 12V
Maximaal vermogen: 30 W
Basis van de eiwitafschuimer: 16 cm x 22 cm
Totale hoogte: ongeveer 45 cm
Gewicht: 4,5 kg inclusief pomp
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Model | Bubble King Double Cone 130 |
| Type eiwitafschuimer | Intern |
| Pomp | Red Dragon X 3000 DC |
| Luchtinlaat | 200 tot 750 L/h |
| Waterdoorstroming | 300 tot 3500 L/h |
| Maximaal vermogen | 30 W |
| Vermogensregeling | 8 niveaus (7 W tot 30 W) |
| Voedingsspanning | 100–240 V |
| Frequentie | 50–60 Hz |
| Technologie | 12 V DC |
| Pomp beschermingsgraad | IP68 |
| Controller beschermingsgraad | IP66 |
| Gewicht pomp zonder voeding | 0,6 kg |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Minimaal niveau | 150 mm |
| Maximaal niveau | 200 mm |
| Element | Afmetingen |
|---|---|
| Basis van de eiwitafschuimer | 160 mm x 220 mm |
| Totale hoogte | 450 mm |
| Uitgang van absorptie | 310 mm |
| Element | Afmetingen |
|---|---|
| Pomp | 80 mm breedte / 130 mm lengte / 70 mm hoogte (100 mm gemonteerd op eiwitafschuimer) |
| Controller | 20 mm breedte / 90 mm lengte / 170 mm hoogte |
| Hoogte aan zuigzijde | 45 mm (centrum) |
De Red Dragon X 3000 DC pomp maakt gebruik van een borstelloze motor voor stille en stabiele werking. De meertrapsregeling maakt het mogelijk om de lucht- en waterdoorstroming aan te passen aan de specifieke behoeften van het rifaquarium.
De Bubble King Double Cone 130 is ontworpen om in de sump te worden geïnstalleerd. Een waterniveau tussen 150 mm en 200 mm wordt aanbevolen om een stabiele schuimproductie te garanderen.
Bubble King Double Cone 130 eiwitafschuimer
Red Dragon X 3000 DC pomp
Elektronische controller
Voedingsblok
Aansluitkabels
Gebruikershandleiding
Regelmatig reinigen van de pomp, het wiel en de luchtinlaat zorgt ervoor dat de prestaties van de eiwitafschuimer behouden blijven en voorkomt de opbouw van kalkafzettingen.
De Bubble King Double Cone 130 van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeeaquaria van 150 tot 300 liter. Uitgerust met een instelbare Red Dragon X 3000 DC 12V pomp, zorgt hij voor een efficiënte eiwitverwijdering terwijl hij een stille werking en een beheerst energieverbruik garandeert.
check_circle
check_circle