Ce site Web utilise des cookies pour améliorer l'expérience utilisateur. En utilisant notre site Web, vous consentez à tous les cookies conformément à notre politique en matière de cookies.
Nous utilisons également des cookies pour collecter des données dans le but de personnaliser et de mesurer l'efficacité de notre publicité. Pour plus de détails, consultez la Politique de confidentialité de Google.
|
Elke vrijdag om 18:00 90% RAH-kweek |
|
|
|
|
Geef je rifaquarium een natuurlijke schoonmaakservice dankzij onze kant-en-klare set – zonder heremietkreeften of zee-egels, behalve op aanvraag. |
|
|
Een duurzame, reeds gekoloniseerde oplossing – perfect voor een rif zonder impact op de natuur. Exclusief bij RecifAtHome |
|
Gratis verzending op materiaal vanaf €69*
Gratis verzending op materiaal vanaf €69* Koralen- en vissenupdate elke vrijdag om 18u
De Bubble King Double Cone 150 van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeeaquaria tot 375 liter. Hij is uitgerust met een verstelbare Red Dragon X 3000 DC 12V pomp, die zorgt voor een efficiënte eiwitextractie terwijl hij een stille werking en een geoptimaliseerd energieverbruik garandeert.
| Bekijk alle verzendkosten | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|
| DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € |
| Land | Vervoerder | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|---|
| ZONE EUROPE1 200 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | Offert | |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 59,89 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 259 € | |
| EUROPE la France | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € | |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € | |
| ZONE EUROPE2 210 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 12,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 69,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 359 € | |
| ZONE 300 SUISSE | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 26,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 389 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 74,90 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo – Levend | 0 à 100 000 € | 44,90 € |
De Bubble King Double Cone 150 is een interne afschuimer ontwikkeld door Royal Exclusiv voor rifaquaria van kleine tot middelgrote afmetingen. Het Double Cone-ontwerp bevordert de stabiliteit van het schuim en verbetert de verwijdering van opgeloste organische verbindingen in het water.
Aanbevolen aquarium: tot 375 L
Maximale luchtinlaat: 750 L/u
Maximale waterdoorvoer: 3500 L/u
Pomp: Red Dragon X 3000 DC 12V
Maximaal vermogen: 30 W
Basis van de afschuimer: 19,5 cm x 24,5 cm
Totale hoogte: ongeveer 50 cm
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Model | Bubble King Double Cone 150 |
| Type afschuimer | Intern |
| Pomp | Red Dragon X 3000 DC |
| Luchtinlaat | 200 tot 750 L/u |
| Waterdoorvoer | 300 tot 3500 L/u |
| Maximaal vermogen | 30 W |
| Vermogensinstelling | 8 niveaus (7 W tot 30 W) |
| Voedingsspanning | 100–240 V |
| Frequentie | 50–60 Hz |
| Technologie | 12 V DC |
| Beschermingsgraad pomp | IP68 |
| Beschermingsgraad controller | IP66 |
| Gewicht pomp zonder voeding | 0,6 kg |
| Element | Afmetingen |
|---|---|
| Basis van de afschuimer | 195 mm x 245 mm |
| Totale hoogte | 500 mm |
| Element | Afmetingen |
|---|---|
| Pomp | 80 mm breedte / 130 mm lengte / 70 mm hoogte (100 mm gemonteerd op afschuimer) |
| Controller | 20 mm breedte / 90 mm lengte / 170 mm hoogte |
| Hoogte aanzuigzijde | 45 mm (midden) |
De Red Dragon X 3000 DC pomp maakt gebruik van een borstelloze motor voor een stille en stabiele werking. De meertrapsinstelling maakt het mogelijk om de lucht- en waterstroom aan te passen aan de specifieke behoeften van het rifaquarium.
De Bubble King Double Cone 150 is ontworpen voor installatie in de sump. Een stabiel waterniveau dat geschikt is voor de werking van de afschuimer wordt aanbevolen om een efficiënte schuimproductie te garanderen.
Bubble King Double Cone 150 Afschuimer
Red Dragon X 3000 DC Pomp
Elektronische controller
Voedingsblok
Verbindingskabels
Gebruikershandleiding
Regelmatige reiniging van de pomp, de waaier en de luchtinlaat helpt de prestaties van de afschuimer te behouden en voorkomt de ophoping van kalkafzettingen.
De Bubble King Double Cone 150 van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeeaquaria tot 375 liter. Hij is uitgerust met een verstelbare Red Dragon X 3000 DC 12V pomp, die zorgt voor een efficiënte eiwitextractie terwijl hij een stille werking en een geoptimaliseerd energieverbruik garandeert.
check_circle
check_circle