Ce site Web utilise des cookies pour améliorer l'expérience utilisateur. En utilisant notre site Web, vous consentez à tous les cookies conformément à notre politique en matière de cookies.
Nous utilisons également des cookies pour collecter des données dans le but de personnaliser et de mesurer l'efficacité de notre publicité. Pour plus de détails, consultez la Politique de confidentialité de Google.
|
Elke vrijdag om 18:00 90% RAH-kweek |
|
|
|
|
Geef je rifaquarium een natuurlijke schoonmaakservice dankzij onze kant-en-klare set – zonder heremietkreeften of zee-egels, behalve op aanvraag. |
|
|
Een duurzame, reeds gekoloniseerde oplossing – perfect voor een rif zonder impact op de natuur. Exclusief bij RecifAtHome |
|
Gratis verzending op materiaal vanaf €69*
Gratis verzending op materiaal vanaf €69* Koralen- en vissenupdate elke vrijdag om 18u
De Bubble King Double Cone 200 BK DC 24V van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeeaquaria tot 1000 liter. Uitgerust met een Bubble King 2500 DC pomp met naaldwiel, zorgt hij voor een hoge luchtinlaat en een efficiënte eiwitverwijdering in rifinstallaties.
| Bekijk alle verzendkosten | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|
| DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € |
| Land | Vervoerder | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|---|
| ZONE EUROPE1 200 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | Offert | |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 59,89 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 259 € | |
| EUROPE la France | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € | |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € | |
| ZONE EUROPE2 210 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 12,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 69,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 359 € | |
| ZONE 300 SUISSE | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 26,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 389 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 74,90 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo – Levend | 0 à 100 000 € | 44,90 € |
De Bubble King Double Cone 200 is een interne eiwitafschuimer ontwikkeld door Royal Exclusiv voor rifaquaria tot 1000 liter. Het dubbele conusontwerp verbetert de interne circulatie van water en microbellen om de eiwit- en organische afvalverwijdering te optimaliseren.
Aanbevolen aquarium: tot 1000 L.
Maximale luchtinlaat: 2500 L/u.
Maximale waterdoorvoer: 7500 L/u.
Pomp: Bubble King 2500 DC 24V.
Maximaal vermogen: 67 W.
Basis van de eiwitafschuimer: 25 cm x 32 cm.
Totale hoogte: ongeveer 55 cm.
Totaal gewicht: 10 kg.
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Model | Bubble King Double Cone 200 |
| Type eiwitafschuimer | Intern |
| Pomp | Bubble King 2500 DC 24V |
| Type rotor | Naaldrad |
| Maximale luchtinlaat | 2500 L/u |
| Maximale waterdoorvoer | 7500 L/u |
| Maximaal vermogen | 67 W |
| Voedingsspanning | 100-240 V |
| Frequentie | 50-60 Hz |
| Beschermingsgraad pomp | IP68 |
| Controle verbinding | Interface 0-10V (jack) |
| Gewicht eiwitafschuimer | 10 kg |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Minimaal waterniveau | 200 mm |
| Maximaal waterniveau | 250 mm |
| Uitgangshoogte | 350 mm |
| Configuratie | Afmetingen |
|---|---|
| Eiwitafschuimer zonder pomp | 250 mm breedte / 320 mm lengte / 545 mm hoogte |
| Eiwitafschuimer met pomp | 270 mm breedte / 420 mm lengte / 545 mm hoogte |
De Bubble King 2500 DC pomp maakt gebruik van een naaldrad om een grote hoeveelheid microbellen te produceren in het lichaam van de eiwitafschuimer. Deze technologie bevordert de scheiding van eiwitten en de verwijdering van organisch afval in het zeeaquariumwater.
De externe controller maakt het mogelijk om het vermogen van de pomp aan te passen om de prestaties van de eiwitafschuimer aan de behoeften van het aquarium aan te passen.
De Bubble King Double Cone 200 is ontworpen voor installatie in de sump. Het aanbevolen waterniveau ligt tussen 200 mm en 250 mm om een stabiele werking en optimale schuimproductie te garanderen.
Bubble King Double Cone 200 eiwitafschuimer
Bubble King 2500 DC pomp
Elektronische controller
Voedingsblok
Verbindingskabels
Gebruikershandleiding
Regelmatige reiniging van de pomp, het naaldrad en de luchtinlaat helpt om de prestaties van de eiwitafschuimer te behouden en de ophoping van kalkafzettingen te voorkomen.
De Bubble King Double Cone 200 BK DC 24V van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeeaquaria tot 1000 liter. Uitgerust met een Bubble King 2500 DC pomp met naaldwiel, zorgt hij voor een hoge luchtinlaat en een efficiënte eiwitverwijdering in rifinstallaties.
check_circle
check_circle