Ce site Web utilise des cookies pour améliorer l'expérience utilisateur. En utilisant notre site Web, vous consentez à tous les cookies conformément à notre politique en matière de cookies.
Nous utilisons également des cookies pour collecter des données dans le but de personnaliser et de mesurer l'efficacité de notre publicité. Pour plus de détails, consultez la Politique de confidentialité de Google.
|
Elke vrijdag om 18:00 90% RAH-kweek |
|
|
|
|
Geef je rifaquarium een natuurlijke schoonmaakservice dankzij onze kant-en-klare set – zonder heremietkreeften of zee-egels, behalve op aanvraag. |
|
|
Een duurzame, reeds gekoloniseerde oplossing – perfect voor een rif zonder impact op de natuur. Exclusief bij RecifAtHome |
|
Gratis verzending op materiaal vanaf €69*
Gratis verzending op materiaal vanaf €69* Koralen- en vissenupdate elke vrijdag om 18u
De Bubble King Double Cone 300 BK DC 24V van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeeaquaria van 1000 tot 2000 liter. Uitgerust met een Bubble King 2500 DC pomp met naaldwiel, zorgt hij voor een hoge luchtinlaat en een efficiënte eiwitverwijdering voor rifinstallaties.
| Bekijk alle verzendkosten | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|
| DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € |
| Land | Vervoerder | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|---|
| ZONE EUROPE1 200 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | Offert | |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 59,89 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 259 € | |
| EUROPE la France | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € | |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € | |
| ZONE EUROPE2 210 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 12,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 69,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 359 € | |
| ZONE 300 SUISSE | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 26,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 389 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 74,90 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo – Levend | 0 à 100 000 € | 44,90 € |
De Bubble King Double Cone 300 is een interne skimmer ontwikkeld door Royal Exclusiv voor rifaquaria van 1000 tot 2000 liter. Het dubbele kegelontwerp verbetert de circulatie van water en microbellen om de eiwit- en organische afvalverwijdering in het zeewateraquarium te optimaliseren.
Aanbevolen aquarium: 1000 L tot 2000 L.
Maximale luchtinlaat: 2500 L/u.
Maximale waterstroom: 7500 L/u.
Pomp: Bubble King 2500 DC 24V.
Maximaal vermogen: 67 W.
Basis van de skimmer: 35 cm x 42 cm.
Totale hoogte: ongeveer 60 cm.
Totaal gewicht: 15 kg.
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Model | Bubble King Double Cone 300 |
| Type skimmer | Intern |
| Pomp | Bubble King 2500 DC |
| Type rotor | Naaldrad |
| Maximale luchtinlaat | 2500 L/u |
| Maximale waterstroom | 7500 L/u |
| Maximaal vermogen | 67 W |
| Voedingsspanning | 100-240 V |
| Frequentie | 50-60 Hz |
| Pomp beschermingsindex | IP68 |
| Controle aansluiting | 0-10V interface (jack) |
| Gewicht skimmer | 15 kg |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Minimaal waterniveau | 200 mm |
| Maximaal waterniveau | 250 mm |
| Uitgangshoogte | 405 mm |
| Configuratie | Afmetingen |
|---|---|
| Skimmer zonder pomp | 350 mm breedte / 420 mm lengte / 600 mm hoogte |
| Skimmer met pomp | 400 mm breedte / 550 mm lengte / 600 mm hoogte |
De Bubble King 2500 DC pomp gebruikt een naaldrad om een grote hoeveelheid microbellen in het skimmerlichaam te produceren. Deze technologie verbetert de eiwitscheiding en de verwijdering van organisch afval in het water van het zeewateraquarium.
De externe controller maakt het mogelijk het vermogen van de pomp aan te passen om de werking van de skimmer aan de behoeften van het rifaquarium aan te passen.
De Bubble King Double Cone 300 is ontworpen voor installatie in de sump. Het aanbevolen waterniveau ligt tussen 200 mm en 250 mm om een stabiele werking en optimale schuimproductie te garanderen.
Bubble King Double Cone 300 skimmer
Bubble King 2500 DC pomp
Elektronische controller
Voedingsblok
Verbindingskabels
Gebruikershandleiding
Regelmatige reiniging van de pomp, de naaldrad en de luchtinlaat zorgt ervoor dat de prestaties van de skimmer behouden blijven en voorkomt de ophoping van kalkafzettingen.
De Bubble King Double Cone 300 BK DC 24V van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeeaquaria van 1000 tot 2000 liter. Uitgerust met een Bubble King 2500 DC pomp met naaldwiel, zorgt hij voor een hoge luchtinlaat en een efficiënte eiwitverwijdering voor rifinstallaties.
check_circle
check_circle