Ce site Web utilise des cookies pour améliorer l'expérience utilisateur. En utilisant notre site Web, vous consentez à tous les cookies conformément à notre politique en matière de cookies.
Nous utilisons également des cookies pour collecter des données dans le but de personnaliser et de mesurer l'efficacité de notre publicité. Pour plus de détails, consultez la Politique de confidentialité de Google.
|
Elke vrijdag om 18:00 90% RAH-kweek |
|
|
|
|
Geef je rifaquarium een natuurlijke schoonmaakservice dankzij onze kant-en-klare set – zonder heremietkreeften of zee-egels, behalve op aanvraag. |
|
|
Een duurzame, reeds gekoloniseerde oplossing – perfect voor een rif zonder impact op de natuur. Exclusief bij RecifAtHome |
|
Gratis verzending op materiaal vanaf €69*
Gratis verzending op materiaal vanaf €69* Koralen- en vissenupdate elke vrijdag om 18u
De Bubble King Double Cone 200 RDX van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeeaquaria tot 1000 liter. Uitgerust met een verstelbare Red Dragon X-pomp, zorgt hij voor een efficiënte verwijdering van eiwitten en organisch afval dankzij een krachtige lucht-watermengeling.
| Bekijk alle verzendkosten | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|
| DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € |
| Land | Vervoerder | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|---|
| ZONE EUROPE1 200 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | Offert | |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 59,89 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 259 € | |
| EUROPE la France | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € | |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € | |
| ZONE EUROPE2 210 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 12,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 69,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 359 € | |
| ZONE 300 SUISSE | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 26,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 389 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 74,90 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo – Levend | 0 à 100 000 € | 44,90 € |
De Bubble King Double Cone 200 RDX is een interne eiwitafschuimer ontwikkeld door Royal Exclusiv voor rifaquaria tot 1000 liter. Het Double Cone ontwerp stabiliseert de schuimkolom en verbetert de efficiëntie van het afschuimen om opgeloste organische verbindingen te verwijderen.
Aanbevolen aquarium: tot 1000 L
Maximale luchtinlaat: 1500 L/u
Maximale waterstroom: 4000 L/u
Pomp: Red Dragon X
Vermogen: 15 tot 50 W
Basis van de eiwitafschuimer: 25 cm x 32 cm
Totale hoogte: ongeveer 55 cm
Gewicht: 6 kg inclusief pomp
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Model | Bubble King Double Cone 200 RDX |
| Type eiwitafschuimer | Intern |
| Pomp | Red Dragon X |
| Luchtinlaat | max. 1500 L/u |
| Waterstroom | max. 4000 L/u |
| Vermogen | 15 tot 50 W |
| Voedingsspanning | 230 V / 50 Hz (ook beschikbaar in 110 V / 60 Hz) |
| Technologie | 24 V |
| Beschermingsgraad | IP68 |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Minimaal niveau | 200 mm |
| Maximaal niveau | 250 mm |
| Configuratie | Afmetingen |
|---|---|
| Eiwitafschuimer zonder pomp | 250 mm breedte / 320 mm lengte / 550 mm hoogte |
| Eiwitafschuimer met pomp | 380 mm breedte / 400 mm lengte / 550 mm hoogte |
De Bubble King Double Cone 200 RDX is bedoeld voor installatie in het sump. Een stabiel waterniveau tussen 200 mm en 250 mm wordt aanbevolen om een optimale schuimproductie te garanderen.
Bubble King Double Cone 200 RDX eiwitafschuimer
Red Dragon X pomp
Voedingsadapter
Aansluitkabels
Handleiding
Regelmatige reiniging van de pomp, de naaldwiel en de luchtinlaat helpt om de prestaties van de eiwitafschuimer te behouden en kalkaanslag te voorkomen.
De Bubble King Double Cone 200 RDX van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeeaquaria tot 1000 liter. Uitgerust met een verstelbare Red Dragon X-pomp, zorgt hij voor een efficiënte verwijdering van eiwitten en organisch afval dankzij een krachtige lucht-watermengeling.
check_circle
check_circle