Ce site Web utilise des cookies pour améliorer l'expérience utilisateur. En utilisant notre site Web, vous consentez à tous les cookies conformément à notre politique en matière de cookies.
Nous utilisons également des cookies pour collecter des données dans le but de personnaliser et de mesurer l'efficacité de notre publicité. Pour plus de détails, consultez la Politique de confidentialité de Google.
|
Elke vrijdag om 18:00 90% RAH-kweek |
|
|
|
|
Geef je rifaquarium een natuurlijke schoonmaakservice dankzij onze kant-en-klare set – zonder heremietkreeften of zee-egels, behalve op aanvraag. |
|
|
Een duurzame, reeds gekoloniseerde oplossing – perfect voor een rif zonder impact op de natuur. Exclusief bij RecifAtHome |
|
Gratis verzending op materiaal vanaf €69*
Gratis verzending op materiaal vanaf €69* Koralen- en vissenupdate elke vrijdag om 18u
De Bubble King Double Cone 250 RDX van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeeaquaria tot 1500 liter. Uitgerust met een Red Dragon X 6500 DC 24V pomp, zorgt hij voor een hoge luchtinlaat en een efficiënte eiwitverwijdering voor grote capaciteit rifaquaria.
| Bekijk alle verzendkosten | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|
| DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € |
| Land | Vervoerder | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|---|
| ZONE EUROPE1 200 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | Offert | |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 59,89 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 259 € | |
| EUROPE la France | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € | |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € | |
| ZONE EUROPE2 210 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 12,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 69,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 359 € | |
| ZONE 300 SUISSE | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 26,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 389 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 74,90 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo – Levend | 0 à 100 000 € | 44,90 € |
De Bubble King Double Cone 250 RDX is een interne eiwitafschuimer ontwikkeld door Royal Exclusiv voor koraalaquaria tot 1500 liter. Het Double Cone-ontwerp bevordert de stabiliteit van het schuim en optimaliseert de verwijdering van opgeloste organische stoffen in het water.
Aanbevolen aquarium: tot 1500 L
Maximale luchtinlaat: 2500 L/u
Maximale waterstroom: 6500 L/u
Pomp: Red Dragon X 6500 DC 24V
Maximaal vermogen: 60 W
Basis van de eiwitafschuimer: 30 cm x 37 cm
Totale hoogte: ongeveer 59 cm
Gewicht: 7,5 kg inclusief pomp
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Model | Bubble King Double Cone 250 RDX |
| Type eiwitafschuimer | Intern |
| Pomp | Red Dragon X 6500 DC |
| Luchtinlaat | 500 tot 2500 L/u |
| Waterstroom | 600 tot 6500 L/u |
| Maximaal vermogen | 60 W |
| Voedingsspanning | 100–240 V |
| Frequentie | 50–60 Hz |
| Technologie | 24 V DC |
| Pomp beschermingsgraad | IP68 |
| Controller beschermingsgraad | IP66 |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Minimaal niveau | 200 mm |
| Maximaal niveau | 250 mm |
| Configuratie | Afmetingen |
|---|---|
| Eiwitafschuimer zonder pomp | 300 mm breedte / 370 mm lengte / 590 mm hoogte |
| Eiwitafschuimer met pomp | 320 mm breedte / 510 mm lengte / 590 mm hoogte |
De Red Dragon X 6500 DC pomp is ontworpen voor een stabiele en stille werking. Het zorgt voor een constante schuimproductie en een efficiënte extractie van opgeloste organische stoffen in het water.
De Bubble King Double Cone 250 RDX is bedoeld voor installatie in de sump. Een stabiel waterniveau tussen 200 mm en 250 mm wordt aanbevolen om een optimale werking van de eiwitafschuimer te waarborgen.
Bubble King Double Cone 250 RDX eiwitafschuimer
Red Dragon X 6500 DC pomp
Elektronische controller
Voeding
Verbindingskabels
Gebruiksaanwijzing
Regelmatig schoonmaken van de pomp, de naaldwiel en de luchtinlaat helpt de prestaties van de eiwitafschuimer te behouden en kalkafzettingen te voorkomen.
De Bubble King Double Cone 250 RDX van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeeaquaria tot 1500 liter. Uitgerust met een Red Dragon X 6500 DC 24V pomp, zorgt hij voor een hoge luchtinlaat en een efficiënte eiwitverwijdering voor grote capaciteit rifaquaria.
check_circle
check_circle