Ce site Web utilise des cookies pour améliorer l'expérience utilisateur. En utilisant notre site Web, vous consentez à tous les cookies conformément à notre politique en matière de cookies.
Nous utilisons également des cookies pour collecter des données dans le but de personnaliser et de mesurer l'efficacité de notre publicité. Pour plus de détails, consultez la Politique de confidentialité de Google.
|
Elke vrijdag om 18:00 90% RAH-kweek |
|
|
|
|
Geef je rifaquarium een natuurlijke schoonmaakservice dankzij onze kant-en-klare set – zonder heremietkreeften of zee-egels, behalve op aanvraag. |
|
|
Een duurzame, reeds gekoloniseerde oplossing – perfect voor een rif zonder impact op de natuur. Exclusief bij RecifAtHome |
|
Gratis verzending op materiaal vanaf €69*
Gratis verzending op materiaal vanaf €69* Koralen- en vissenupdate elke vrijdag om 18u
De Bubble King Double Cone 300 RDX van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeeaquaria van 1000 tot 2000 liter. Uitgerust met een regelbare Red Dragon X 6500 DC 24V pomp, zorgt hij voor een efficiënte eiwitafschuiming dankzij een hoge luchtstroom en geoptimaliseerde watercirculatie.
| Bekijk alle verzendkosten | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|
| DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € |
| Land | Vervoerder | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|---|
| ZONE EUROPE1 200 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | Offert | |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 59,89 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 259 € | |
| EUROPE la France | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € | |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € | |
| ZONE EUROPE2 210 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 12,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 69,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 359 € | |
| ZONE 300 SUISSE | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 26,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 389 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 74,90 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo – Levend | 0 à 100 000 € | 44,90 € |
De Bubble King Double Cone 300 RDX is een interne eiwitafschuimer ontwikkeld door Royal Exclusiv voor grote capaciteit rifaquaria. Het Double Cone-ontwerp verbetert de stabiliteit van het schuim en optimaliseert de verwijdering van opgeloste organische stoffen in het water.
Aanbevolen aquarium: 1000 L tot 2000 L
Maximale luchtinlaat: 2500 L/u
Maximale waterstroom: 6500 L/u
Pomp: Red Dragon X 6500 DC 24V
Maximaal vermogen: 60 W
Basis van de eiwitafschuimer: 35 cm x 42 cm
Totale hoogte: ongeveer 60 cm
Gewicht: 12 kg inclusief pomp
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Model | Bubble King Double Cone 300 RDX |
| Type eiwitafschuimer | Intern |
| Pomp | Red Dragon X 6500 DC |
| Luchtinlaat | 500 tot 2500 L/u |
| Waterstroom | 600 tot 6500 L/u |
| Maximaal vermogen | 60 W |
| Vermogensinstelling | 8 niveaus (ongeveer 8 W tot 63 W) |
| Voedingsspanning | 100–240 V |
| Frequentie | 50–60 Hz |
| Technologie | 24 V DC |
| Pompbeschermingsgraad | IP68 |
| Controller beschermingsgraad | IP66 |
| Gewicht pomp zonder controller | 1,25 kg |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Minimaal niveau | 150 mm |
| Maximaal niveau | 250 mm |
| Element | Afmetingen |
|---|---|
| Basis van de eiwitafschuimer | 350 mm x 420 mm |
| Totale hoogte | 600 mm |
| Element | Afmetingen |
|---|---|
| Pomp | 90 mm breedte / 150 mm lengte / 130 mm hoogte |
| Controller | 30 mm breedte / 95 mm lengte / 105 mm hoogte |
| Hoogte aanzuigzijde | 45 mm (midden) |
De Red Dragon X 6500 DC-pomp maakt gebruik van een borstelloze motor, waardoor een stille en stabiele werking mogelijk is. De instelling op meerdere niveaus maakt het mogelijk om de lucht- en waterstroom aan te passen aan de specifieke behoeften van het rifaquarium.
De Bubble King Double Cone 300 RDX is ontworpen om in de filterbak te worden geïnstalleerd. Een stabiel waterniveau tussen 150 mm en 250 mm wordt aanbevolen om een efficiënte schuimproductie te garanderen.
Bubble King Double Cone 300 RDX eiwitafschuimer
Red Dragon X 6500 DC pomp
Elektronische controller
Voedingseenheid
Verbindingskabels
Gebruikershandleiding
Regelmatige reiniging van de pomp, de naaldwiel en de luchtinlaat helpt de prestaties van de eiwitafschuimer te behouden en de ophoping van kalkafzettingen te voorkomen.
De Bubble King Double Cone 300 RDX van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeeaquaria van 1000 tot 2000 liter. Uitgerust met een regelbare Red Dragon X 6500 DC 24V pomp, zorgt hij voor een efficiënte eiwitafschuiming dankzij een hoge luchtstroom en geoptimaliseerde watercirculatie.
check_circle
check_circle