Ce site Web utilise des cookies pour améliorer l'expérience utilisateur. En utilisant notre site Web, vous consentez à tous les cookies conformément à notre politique en matière de cookies.
Nous utilisons également des cookies pour collecter des données dans le but de personnaliser et de mesurer l'efficacité de notre publicité. Pour plus de détails, consultez la Politique de confidentialité de Google.
|
Elke vrijdag om 18:00 90% RAH-kweek |
|
|
|
|
Geef je rifaquarium een natuurlijke schoonmaakservice dankzij onze kant-en-klare set – zonder heremietkreeften of zee-egels, behalve op aanvraag. |
|
|
Een duurzame, reeds gekoloniseerde oplossing – perfect voor een rif zonder impact op de natuur. Exclusief bij RecifAtHome |
|
Gratis verzending op materiaal vanaf €69*
Gratis verzending op materiaal vanaf €69* Koralen- en vissenupdate elke vrijdag om 18u
De Red Dragon 3 ECO 25 W pomp van Royal Exclusiv is een DC-circulatiepomp ontworpen voor zeeaquaria en rifsystemen. Dankzij de instelbare borstelloze motor en de elektronische controller biedt deze een nauwkeurige doorstroming, gecontroleerd energieverbruik en stille werking.
| Bekijk alle verzendkosten | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|
| DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € |
| Land | Vervoerder | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|---|
| ZONE EUROPE1 200 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | Offert | |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 59,89 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 259 € | |
| EUROPE la France | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € | |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € | |
| ZONE EUROPE2 210 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 12,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 69,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 359 € | |
| ZONE 300 SUISSE | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 26,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 389 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 74,90 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo – Levend | 0 à 100 000 € | 44,90 € |
De Red Dragon 3 ECO 25 W is een regelbare DC-pomp ontwikkeld door Royal Exclusiv. Ze is ontworpen om een betrouwbare en stille watercirculatie in rifsystemen te garanderen, terwijl ze dankzij de elektronische controller een precieze debietregeling biedt.
Maximaal vermogen: 25 W
Maximale doorstroming: 4 m³/u (1056 GPH)
Maximale opvoerhoogte: 2,5 m
Technologie: regelbare borstelloze DC-motor
Vermogensregeling: in stappen van 2 W
Instelbereik: 2 W tot 25 W
Ingang: 32 mm (1")
Uitgang: 25 mm (0.75")
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Model | Red Dragon 3 ECO 25 W |
| Maximale doorstroming | 4,0 m³/u (1056 GPH) |
| Opvoerhoogte | 2,5 m |
| Maximaal vermogen | 25 W |
| Vermogensregeling | in stappen van 2 W (2 W tot 25 W) |
| Voedingsspanning | 100–240 V |
| Frequentie | 50–60 Hz |
| Technologie | 24 V DC |
| Beschermingsgraad pomp | IP68 |
| Beschermingsgraad controller | IP66 |
| Gewicht pomp zonder controller | 1,0 kg |
| Element | Afmetingen |
|---|---|
| Pomp | 100 mm breedte / 170 mm lengte / 155 mm hoogte |
| Controller | 30 mm breedte / 95 mm lengte / 105 mm hoogte |
| Hoogte zuigzijde | 60 mm (centrum) |
De Red Dragon 3 ECO pomp maakt gebruik van een borstelloze DC-motor die zorgt voor een stille werking en een precieze regeling van het debiet. De elektronische controller toont het stroomverbruik evenals de rotatiesnelheid van de pomp.
De pomp kan worden gebruikt voor de circulatie of het terugvoeren van water in rifaquaria. Ze heeft een ingang van 32 mm en een uitgang van 25 mm, wat een eenvoudige integratie in de meeste installaties mogelijk maakt.
Red Dragon 3 ECO 25 W pomp
Elektronische controller
Voedingsblok
Verbindingskabels
Gebruikershandleiding
Regelmatig reinigen van de rotor en de pomplichaam zorgt ervoor dat de prestaties behouden blijven en voorkomt kalkafzetting.
De Red Dragon 3 ECO 25 W pomp van Royal Exclusiv is een DC-circulatiepomp ontworpen voor zeeaquaria en rifsystemen. Dankzij de instelbare borstelloze motor en de elektronische controller biedt deze een nauwkeurige doorstroming, gecontroleerd energieverbruik en stille werking.
check_circle
check_circle