Ce site Web utilise des cookies pour améliorer l'expérience utilisateur. En utilisant notre site Web, vous consentez à tous les cookies conformément à notre politique en matière de cookies.
Nous utilisons également des cookies pour collecter des données dans le but de personnaliser et de mesurer l'efficacité de notre publicité. Pour plus de détails, consultez la Politique de confidentialité de Google.
|
Elke vrijdag om 18:00 90% RAH-kweek |
|
|
|
|
Geef je rifaquarium een natuurlijke schoonmaakservice dankzij onze kant-en-klare set – zonder heremietkreeften of zee-egels, behalve op aanvraag. |
|
|
Een duurzame, reeds gekoloniseerde oplossing – perfect voor een rif zonder impact op de natuur. Exclusief bij RecifAtHome |
|
Gratis verzending op materiaal vanaf €69*
Gratis verzending op materiaal vanaf €69* Koralen- en vissenupdate elke vrijdag om 18u
De Red Dragon 5 ECO 200 W High Pressure pomp van Royal Exclusiv is een krachtige DC-pomp ontworpen voor zeeaquaria en technische installaties die een hoge doorstroming en een sterke opvoerhoogte vereisen. Dankzij de instelbare borstelloze motor en de elektronische controller, biedt het een nauwkeurige regeling van het vermogen en de doorstroming.
| Bekijk alle verzendkosten | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|
| DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € |
| Land | Vervoerder | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|---|
| ZONE EUROPE1 200 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | Offert | |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 59,89 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 259 € | |
| EUROPE la France | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € | |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € | |
| ZONE EUROPE2 210 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 12,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 69,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 359 € | |
| ZONE 300 SUISSE | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 26,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 389 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 74,90 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo – Levend | 0 à 100 000 € | 44,90 € |
De Red Dragon 5 ECO 200 W Hoge Druk is een instelbare DC-pomp ontwikkeld door Royal Exclusiv voor rifsystemen die een hoge doorstroming en een hoge opvoerdruk vereisen. Ze is bijzonder geschikt voor complexe technische installaties of voor systemen met grote opvoerhoogte.
Maximaal vermogen: 200 W
Maximale doorstroming: 13 m³/u (3500 GPH)
Maximale opvoerhoogte: 8,5 m
Technologie: instelbare borstelloze DC-motor
Vermogensregeling: in stappen van 5 W
Instelbereik: 5 W tot 200 W
Inlaat: 40 mm (1.25")
Uitlaat: 32 mm (1")
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Model | Red Dragon 5 ECO 200 W Hoge Druk |
| Maximale doorstroming | 13,0 m³/u (3500 GPH) |
| Opvoerhoogte | 8,5 m |
| Maximaal vermogen | 200 W |
| Vermogensregeling | in stappen van 5 W (5 W tot 200 W) |
| Voedingsspanning | 100–240 V |
| Frequentie | 50–60 Hz |
| Technologie | 36 V DC |
| Beschermingsgraad pomp | IP68 |
| Beschermingsgraad controller | IP54 |
| Gewicht pomp zonder controller | 4,5 kg |
| Onderdeel | Afmetingen |
|---|---|
| Pomp | 130 mm breedte / 240 mm lengte / 190 mm hoogte |
| Controller | 50 mm breedte / 100 mm lengte / 140 mm hoogte |
| Hoogte aan zuigzijde | 75 mm (centrum) |
De Red Dragon 5 ECO gebruikt een borstelloze DC-motor die zorgt voor een stille werking en precieze regeling van de doorstroming. De elektronische controller toont het verbruikte vermogen en de rotatiesnelheid van de pomp voor een nauwkeurige instelling.
De pomp kan worden gebruikt voor het opvoeren van water of de circulatie in rifaquaria. Ze heeft een inlaat van 40 mm en een uitlaat van 32 mm, waardoor eenvoudige integratie in technische installaties mogelijk is.
Red Dragon 5 ECO 200 W Hoge Druk pomp
Elektronische controller
Voedingseenheid
Verbindingskabels
Gebruikshandleiding
Regelmatig schoonmaken van de rotor en de pomphuis zorgt ervoor dat de prestaties behouden blijven en kalkaanslag wordt voorkomen.
De Red Dragon 5 ECO 200 W High Pressure pomp van Royal Exclusiv is een krachtige DC-pomp ontworpen voor zeeaquaria en technische installaties die een hoge doorstroming en een sterke opvoerhoogte vereisen. Dankzij de instelbare borstelloze motor en de elektronische controller, biedt het een nauwkeurige regeling van het vermogen en de doorstroming.
check_circle
check_circle