Ce site Web utilise des cookies pour améliorer l'expérience utilisateur. En utilisant notre site Web, vous consentez à tous les cookies conformément à notre politique en matière de cookies.
Nous utilisons également des cookies pour collecter des données dans le but de personnaliser et de mesurer l'efficacité de notre publicité. Pour plus de détails, consultez la Politique de confidentialité de Google.
|
Elke vrijdag om 18:00 90% RAH-kweek |
|
|
|
|
Geef je rifaquarium een natuurlijke schoonmaakservice dankzij onze kant-en-klare set – zonder heremietkreeften of zee-egels, behalve op aanvraag. |
|
|
Een duurzame, reeds gekoloniseerde oplossing – perfect voor een rif zonder impact op de natuur. Exclusief bij RecifAtHome |
|
Gratis verzending op materiaal vanaf €69*
Gratis verzending op materiaal vanaf €69* Koralen- en vissenupdate elke vrijdag om 18u
De Bubble King Supermarin 160 RDX van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeewateraquaria van 400 tot 950 liter. Uitgerust met een verstelbare Red Dragon X 3000 DC 24V pomp, zorgt het voor een efficiënte eiwitafschuiming en biedt het een stille werking met gecontroleerd energieverbruik.
| Bekijk alle verzendkosten | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|
| DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € |
| Land | Vervoerder | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|---|
| ZONE EUROPE1 200 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | Offert | |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 59,89 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 259 € | |
| EUROPE la France | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € | |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € | |
| ZONE EUROPE2 210 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 12,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 69,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 359 € | |
| ZONE 300 SUISSE | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 26,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 389 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 74,90 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo – Levend | 0 à 100 000 € | 44,90 € |
De Bubble King Supermarin 160 RDX is een interne eiwitafschuimer ontwikkeld door Royal Exclusiv voor middelgrote rifaquaria. Zijn Red Dragon X 3000 DC-pomp zorgt voor een efficiënte lucht-watermix om de verwijdering van eiwitten en organisch afval in het water te optimaliseren.
Aanbevolen aquarium: 400 L tot 950 L.
Maximale luchtinlaat: 1000 L/u.
Maximale waterstroom: 4000 L/u.
Pomp: Red Dragon X 3000 DC 24V.
Maximaal vermogen: 40 W.
Basis van de afschuimer: 18 cm x 18 cm.
Totale hoogte: ongeveer 58 cm.
Beschikbare versies: grijs/rood of wit/rood.
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Model | Bubble King Supermarin 160 RDX |
| Type eiwitafschuimer | Intern |
| Pomp | Red Dragon X 3000 DC |
| Luchtinlaat | 350 tot 1000 L/u |
| Waterstroom | 400 tot 4000 L/u |
| Maximaal vermogen | 40 W |
| Vermogensinstelling | 8 niveaus (7 W tot 43 W) |
| Voedingsspanning | 100-240 V |
| Frequentie | 50-60 Hz |
| Technologie | 24 V DC |
| Beschermingsindex pomp | IP68 |
| Beschermingsindex controller | IP66 |
| Gewicht pomp zonder voeding | 0,6 kg |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Minimaal niveau | 130 mm |
| Maximaal niveau | 300 mm |
| Element | Afmetingen |
|---|---|
| Eiwitafschuimer met pomp | 200 mm breedte / 380 mm lengte / 580 mm hoogte |
| Aanzuighoogte pomp | 60 mm (midden) |
| Element | Afmetingen |
|---|---|
| Pomp | 80 mm breedte / 130 mm lengte / 70 mm hoogte |
| Controller | 20 mm breedte / 90 mm lengte / 170 mm hoogte |
De Red Dragon X 3000 DC-pomp maakt gebruik van een borstelloze motor die een stille en stabiele werking mogelijk maakt. De meertrapsinstelling maakt het mogelijk om de lucht- en waterstroom aan te passen aan de behoeften van het rifaquarium.
De Bubble King Supermarin 160 RDX is ontworpen voor installatie in de filtering. Hij werkt met een waterniveau tussen 130 mm en 300 mm om een stabiele schuimproductie te garanderen.
Eiwitafschuimer Bubble King Supermarin 160 RDX
Red Dragon X 3000 DC-pomp
Elektronische controller
Voedingseenheid
Verbindingskabels
Gebruiksaanwijzing
Regelmatige reiniging van de pomp, het wiel en de luchtinlaat houdt de prestaties van de eiwitafschuimer op peil en voorkomt de ophoping van kalkaanslag.
De Bubble King Supermarin 160 RDX van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeewateraquaria van 400 tot 950 liter. Uitgerust met een verstelbare Red Dragon X 3000 DC 24V pomp, zorgt het voor een efficiënte eiwitafschuiming en biedt het een stille werking met gecontroleerd energieverbruik.
check_circle
check_circle