Ce site Web utilise des cookies pour améliorer l'expérience utilisateur. En utilisant notre site Web, vous consentez à tous les cookies conformément à notre politique en matière de cookies.
Nous utilisons également des cookies pour collecter des données dans le but de personnaliser et de mesurer l'efficacité de notre publicité. Pour plus de détails, consultez la Politique de confidentialité de Google.
|
Elke vrijdag om 18:00 90% RAH-kweek |
|
|
|
|
Geef je rifaquarium een natuurlijke schoonmaakservice dankzij onze kant-en-klare set – zonder heremietkreeften of zee-egels, behalve op aanvraag. |
|
|
Een duurzame, reeds gekoloniseerde oplossing – perfect voor een rif zonder impact op de natuur. Exclusief bij RecifAtHome |
|
Gratis verzending op materiaal vanaf €69*
Gratis verzending op materiaal vanaf €69* Koralen- en vissenupdate elke vrijdag om 18u
De Bubble King Double Cone 180 RDX van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeewateraquaria tot 500 liter. Uitgerust met een verstelbare Red Dragon X-pomp, biedt het een hoge luchtinlaat en een efficiënte eiwitverwijdering voor veeleisende rifaquaria.
| Bekijk alle verzendkosten | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|
| DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € |
| Land | Vervoerder | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|---|
| ZONE EUROPE1 200 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | Offert | |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 59,89 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 259 € | |
| EUROPE la France | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € | |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € | |
| ZONE EUROPE2 210 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 12,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 69,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 359 € | |
| ZONE 300 SUISSE | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 26,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 389 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 74,90 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo – Levend | 0 à 100 000 € | 44,90 € |
De Bubble King Double Cone 180 RDX is een interne eiwitafschuimer ontwikkeld door Royal Exclusiv voor rifaquaria tot 500 liter. Het Double Cone-ontwerp verbetert de stabiliteit van het schuim en optimaliseert de verwijdering van opgeloste organische stoffen in het water.
Aanbevolen aquarium: tot 500 L
Maximale luchtinvoer: 1500 L/u
Maximale waterdebiet: 4000 L/u
Pomp: Red Dragon X
Vermogen: 15 tot 50 W
Basis van de afschuimer: 22 cm x 28 cm
Totale hoogte: ongeveer 53 cm
Gewicht: 5 kg inclusief pomp
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Model | Bubble King Double Cone 180 RDX |
| Type afschuimer | Intern |
| Pomp | Red Dragon X |
| Luchtinvoer | max. 1500 L/u |
| Waterdebiet | max. 4000 L/u |
| Vermogen | 15 tot 50 W |
| Voedingsspanning | 230 V / 50 Hz (ook verkrijgbaar in 110 V / 60 Hz) |
| Technologie | 24 V |
| Beschermingsindex | IP68 |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Minimaal niveau | 200 mm |
| Maximaal niveau | 250 mm |
| Configuratie | Afmetingen |
|---|---|
| Afschuimer zonder pomp | 220 mm breedte / 280 mm lengte / 530 mm hoogte |
| Afschuimer met pomp | 340 mm breedte / 380 mm lengte / 530 mm hoogte |
De Bubble King Double Cone 180 RDX is ontworpen voor installatie in de sump. Een stabiel waterniveau tussen 200 mm en 250 mm wordt aanbevolen om een optimale werking van de afschuimer te garanderen.
Bubble King Double Cone 180 RDX afschuimer
Red Dragon X pomp
Voedingseenheid
Verbindingskabels
Gebruiksaanwijzing
Regelmatig reinigen van de pomp, de naaldwiel en de luchtinlaat helpt de prestaties van de afschuimer te behouden en de ophoping van kalkafzettingen te voorkomen.
De Bubble King Double Cone 180 RDX van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zeewateraquaria tot 500 liter. Uitgerust met een verstelbare Red Dragon X-pomp, biedt het een hoge luchtinlaat en een efficiënte eiwitverwijdering voor veeleisende rifaquaria.
check_circle
check_circle