Ce site Web utilise des cookies pour améliorer l'expérience utilisateur. En utilisant notre site Web, vous consentez à tous les cookies conformément à notre politique en matière de cookies.
Nous utilisons également des cookies pour collecter des données dans le but de personnaliser et de mesurer l'efficacité de notre publicité. Pour plus de détails, consultez la Politique de confidentialité de Google.
|
Elke vrijdag om 18:00 90% RAH-kweek |
|
|
|
|
Geef je rifaquarium een natuurlijke schoonmaakservice dankzij onze kant-en-klare set – zonder heremietkreeften of zee-egels, behalve op aanvraag. |
|
|
Een duurzame, reeds gekoloniseerde oplossing – perfect voor een rif zonder impact op de natuur. Exclusief bij RecifAtHome |
|
Gratis verzending op materiaal vanaf €69*
Gratis verzending op materiaal vanaf €69* Koralen- en vissenupdate elke vrijdag om 18u
De Mini Bubble King 200 Extra Slim VS van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zoutwateraquaria tot 1000 liter. Uitgerust met een verstelbare Red Dragon X-pomp, zorgt hij voor een efficiënte eiwitextractie terwijl hij een stille werking en grote stabiliteit van het afschuimen biedt.
| Bekijk alle verzendkosten | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|
| DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € |
| Land | Vervoerder | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|---|
| ZONE EUROPE1 200 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | Offert | |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 59,89 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 259 € | |
| EUROPE la France | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € | |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € | |
| ZONE EUROPE2 210 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 12,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 69,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 359 € | |
| ZONE 300 SUISSE | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 26,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 389 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 74,90 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo – Levend | 0 à 100 000 € | 44,90 € |
De Mini Bubble King 200 Extra Slim VS is een interne eiwitafschuimer ontwikkeld door Royal Exclusiv voor rifaquaria tot 1000 liter. Het compacte ontwerp en de Red Dragon X-pomp zorgen voor een efficiënte verwijdering van opgeloste organische stoffen, terwijl een kleine voetafdruk in de sump behouden blijft.
Aanbevolen aquarium: tot 1000 L
Maximale luchtinlaat: 1500 L/u
Maximale waterstroom: 4000 L/u
Pomp: Red Dragon X 24V
Vermogen: 15 tot 50 W
Basis van de eiwitafschuimer: 22 cm x 22 cm
Totale hoogte: ongeveer 56 cm
Gewicht: 7,1 kg inclusief pomp en controller
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Model | Mini Bubble King 200 Extra Slim VS |
| Type eiwitafschuimer | Intern |
| Pomp | Red Dragon X 24V |
| Luchtinlaat | max. 1500 L/u |
| Waterstroom | max. 4000 L/u |
| Vermogen | 15 tot 50 W |
| Voedingsspanning | 230 V / 50 Hz (ook beschikbaar in 110 V / 60 Hz) |
| Technologie | 24 V DC |
| Beschermingsindex pomp | IP68 |
| Beschermingsindex controller | IP66 |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Minimaal niveau | 130 mm |
| Maximaal niveau | 300 mm |
| Element | Afmetingen |
|---|---|
| Eiwitafschuimer | 300 mm breedte / 220 mm lengte / 555 mm hoogte |
| Aanzuighoogte | 70 mm (midden) |
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Maximaal vermogen | 50 W |
| Instelbereik | 15 tot 50 W |
| Motortype | Instelbare borstel loze DC-pomp |
| Ingang | Tuit met lucht- en ozonaansluiting |
| Uitgang | Reductiering Ø 32 mm |
| Luchtinlaat | max. 1500 L/u |
| Waterstroom | max. 4000 L/u |
| Gewicht pomp | 2,3 kg |
| Element | Afmetingen |
|---|---|
| Pomp | 110 mm breedte / 190 mm lengte / 150 mm hoogte |
| Controller | 20 mm breedte / 90 mm lengte / 170 mm hoogte |
De Mini Bubble King 200 Extra Slim VS is ontworpen om in de sump te worden geïnstalleerd. Een waterniveau tussen 130 mm en 300 mm wordt aanbevolen voor een optimale werking van de eiwitafschuimer.
Eiwitafschuimer Mini Bubble King 200 Extra Slim VS
Red Dragon X-pomp
Elektronische controller
Voedingsblok
Verbindingskabels
Gebruiksaanwijzing
Regelmatige reiniging van de pomp, de naaldrad en de luchtinlaat zorgt ervoor dat de prestaties van de eiwitafschuimer behouden blijven en voorkomt de ophoping van kalkafzettingen.
De Mini Bubble King 200 Extra Slim VS van Royal Exclusiv is een interne eiwitafschuimer ontworpen voor zoutwateraquaria tot 1000 liter. Uitgerust met een verstelbare Red Dragon X-pomp, zorgt hij voor een efficiënte eiwitextractie terwijl hij een stille werking en grote stabiliteit van het afschuimen biedt.
check_circle
check_circle