Ce site Web utilise des cookies pour améliorer l'expérience utilisateur. En utilisant notre site Web, vous consentez à tous les cookies conformément à notre politique en matière de cookies.
Nous utilisons également des cookies pour collecter des données dans le but de personnaliser et de mesurer l'efficacité de notre publicité. Pour plus de détails, consultez la Politique de confidentialité de Google.
|
Elke vrijdag om 18:00 90% RAH-kweek |
|
|
|
|
Geef je rifaquarium een natuurlijke schoonmaakservice dankzij onze kant-en-klare set – zonder heremietkreeften of zee-egels, behalve op aanvraag. |
|
|
Een duurzame, reeds gekoloniseerde oplossing – perfect voor een rif zonder impact op de natuur. Exclusief bij RecifAtHome |
|
Gratis verzending op materiaal vanaf €69*
Gratis verzending op materiaal vanaf €69* Koralen- en vissenupdate elke vrijdag om 18u
De Red Dragon 5 ECO 130 W pomp van Royal Exclusiv is een hoogpresterende DC-circulatiepomp bedoeld voor zeewateraquaria en veeleisende rifinstallaties. Dankzij de instelbare borstelloze motor en de elektronische controller biedt deze pomp een krachtige doorstroming terwijl een precieze afstelling van het verbruik en het toerental mogelijk is.
| Bekijk alle verzendkosten | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|
| DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € |
| Land | Vervoerder | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|---|
| ZONE EUROPE1 200 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | Offert | |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 59,89 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 259 € | |
| EUROPE la France | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € | |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € | |
| ZONE EUROPE2 210 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 12,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 69,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 359 € | |
| ZONE 300 SUISSE | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 26,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 389 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 74,90 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo – Levend | 0 à 100 000 € | 44,90 € |
De Red Dragon 5 ECO 130 W is een instelbare DC-pomp ontwikkeld door Royal Exclusiv voor krachtige watercirculatie of -aanvoer in rifaquaria en grote maritieme systemen.
Maximaal vermogen: 130 W
Maximale doorstroming: 11 m³/u (3000 GPH)
Maximale opvoerhoogte: 6,9 m
Technologie: instelbare borstelloze DC-motor
Vermogensregeling: in stappen van 2 W
Instelbereik: 2 W tot 130 W
Ingang: 40 mm (1.25")
Uitgang: 32 mm (1")
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Model | Red Dragon 5 ECO 130 W |
| Maximale doorstroming | 11,0 m³/u (3000 GPH) |
| Opvoerhoogte | 6,9 m |
| Maximaal vermogen | 130 W |
| Vermogensregeling | in stappen van 2 W (2 W tot 130 W) |
| Voedingsspanning | 100–240 V |
| Frequentie | 50–60 Hz |
| Technologie | 24 V DC |
| Beschermingsklasse pomp | IP68 |
| Beschermingsklasse controller | IP66 |
| Gewicht pomp zonder controller | 3,5 kg |
| Onderdeel | Afmetingen |
|---|---|
| Pomp | 130 mm breedte / 230 mm lengte / 190 mm hoogte |
| Controller | 50 mm breedte / 100 mm lengte / 190 mm hoogte |
| Hoogte aanzuigzijde | 75 mm (midden) |
De Red Dragon 5 ECO maakt gebruik van een borstelloze DC-motor voor stille werking en precieze regeling van de doorstroming. De elektronische controller geeft het verbruikte vermogen en de rotatiesnelheid van de pomp weer.
De pomp kan worden gebruikt voor watercirculatie of -aanvoer in rifaquaria. Ze heeft een ingang van 40 mm en een uitgang van 32 mm voor eenvoudige integratie in technische installaties.
Red Dragon 5 ECO 130 W pomp
Elektronische controller
Voedingsblok
Verbindingskabels
Gebruikershandleiding
Regelmatige reiniging van de rotor en de pomphuis zorgt voor het behoud van prestaties en voorkomt kalkafzetting.
De Red Dragon 5 ECO 130 W pomp van Royal Exclusiv is een hoogpresterende DC-circulatiepomp bedoeld voor zeewateraquaria en veeleisende rifinstallaties. Dankzij de instelbare borstelloze motor en de elektronische controller biedt deze pomp een krachtige doorstroming terwijl een precieze afstelling van het verbruik en het toerental mogelijk is.
check_circle
check_circle