Ce site Web utilise des cookies pour améliorer l'expérience utilisateur. En utilisant notre site Web, vous consentez à tous les cookies conformément à notre politique en matière de cookies.
Nous utilisons également des cookies pour collecter des données dans le but de personnaliser et de mesurer l'efficacité de notre publicité. Pour plus de détails, consultez la Politique de confidentialité de Google.
|
Elke vrijdag om 18:00 90% RAH-kweek |
|
|
|
|
Geef je rifaquarium een natuurlijke schoonmaakservice dankzij onze kant-en-klare set – zonder heremietkreeften of zee-egels, behalve op aanvraag. |
|
|
Een duurzame, reeds gekoloniseerde oplossing – perfect voor een rif zonder impact op de natuur. Exclusief bij RecifAtHome |
|
Gratis verzending op materiaal vanaf €69*
Gratis verzending op materiaal vanaf €69* Koralen- en vissenupdate elke vrijdag om 18u
De Red Dragon 5 ECO 200 W Flow Version pomp van Royal Exclusiv is een krachtige DC-pomp ontworpen om een zeer grote doorstroming te bieden in rifinstallaties en grote mariene aquariumsystemen. Dankzij de instelbare borstelloze motor en de elektronische controller, maakt het een precieze aanpassing van het vermogen en de doorstroming mogelijk.
| Bekijk alle verzendkosten | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|
| DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € |
| Land | Vervoerder | Winkelmandwaarde | Verzendkosten |
|---|---|---|---|
| ZONE EUROPE1 200 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | Offert | |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 59,89 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 259 € | |
| EUROPE la France | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | Offert |
| DPD Livraison sur lieu de travail | 0 à 10 000 € | 7,80 € | |
| DPD Livraison à domicile Predict sur créneau horaire | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| En Relais GLS | 68,99 à 10 000 € | Offert | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 32,70 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | Offert | |
| GLS À domicile | 158,99 à 10 000 € | Offert | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 50 € | |
| UPS Matériel Domicile EXPRESS 24H | 0 à 15 000 € | 19,90 € | |
| ZONE EUROPE2 210 | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 12,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 69,90 € | |
| EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo - Levend | 248,99 à 100 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 359 € | |
| ZONE 300 SUISSE | DPD Livraison en relais Pickup | 68,99 à 10 000 € | 26,90 € |
| DPD Livraison internationale | 248,99 à 10 000 € | 39,90 € | |
| Livraison palette – Pallet Delivery | 0 à 50 kg | 389 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden +3kg Material | 3 à 21 kg | 74,90 € | |
| Suisse - EXPRESS 24H Vivant - Live - Lebenden - Vivo – Levend | 0 à 100 000 € | 44,90 € |
De Red Dragon 5 ECO 200 W Flow Version is een regelbare DC-pomp ontwikkeld door Royal Exclusiv voor installaties die een zeer hoge doorstroming vereisen. Ze is bijzonder geschikt voor grote rifsystemen, technische installaties en watercircuits die een grote stroomcapaciteit nodig hebben.
Maximaal vermogen: 200 W
Maximale doorstroming: 19 m³/u (5000 GPH)
Maximale opvoerhoogte: 6,75 m
Technologie: regelbare borstelloze DC-motor
Vermogensregeling: in stappen van 5 W
Instelbereik: 5 W tot 200 W
Inlaat: 63 mm (2")
Uitlaat: 50 mm (1,5")
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Model | Red Dragon 5 ECO 200 W Flow Version |
| Maximale doorstroming | 19,0 m³/u (5000 GPH) |
| Opvoerhoogte | 6,75 m |
| Maximaal vermogen | 200 W |
| Vermogensregeling | in stappen van 5 W (5 W tot 200 W) |
| Voedingsspanning | 100–240 V |
| Frequentie | 50–60 Hz |
| Technologie | 36 V DC |
| Beschermingsgraad pomp | IP68 |
| Beschermingsgraad controller | IP54 |
| Gewicht pomp zonder controller | 4,5 kg |
| Element | Afmetingen |
|---|---|
| Pomp met aansluitingen | 130 mm breedte / 250 mm lengte / 220 mm hoogte |
| Pomp zonder aansluitingen | 130 mm breedte / 210 mm lengte / 190 mm hoogte |
| Controller | 50 mm breedte / 100 mm lengte / 140 mm hoogte |
| Hoogte aanzuigzijde | 75 mm (midden) |
De Red Dragon 5 ECO maakt gebruik van een borstelloze DC-motor die zorgt voor stille werking en nauwkeurige regeling van de doorstroming. De elektronische controller toont het verbruikte vermogen en de rotatiesnelheid van de pomp om de instellingen te vergemakkelijken.
Deze pomp is ontworpen voor de circulatie of het opvoeren van water in grote rifsystemen. De inlaat van 63 mm en de uitlaat van 50 mm maken het mogelijk om grote hoeveelheden water in technische systemen te verwerken.
Red Dragon 5 ECO 200 W Flow Version pomp
Elektronische controller
Voeding
Aansluitkabels
Gebruiksaanwijzing
Regelmatige reiniging van de rotor en pomplichaam wordt aanbevolen om de prestaties te behouden en kalkafzettingen te voorkomen.
De Red Dragon 5 ECO 200 W Flow Version pomp van Royal Exclusiv is een krachtige DC-pomp ontworpen om een zeer grote doorstroming te bieden in rifinstallaties en grote mariene aquariumsystemen. Dankzij de instelbare borstelloze motor en de elektronische controller, maakt het een precieze aanpassing van het vermogen en de doorstroming mogelijk.
check_circle
check_circle